Os 5707 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 11.48 | ||||
Městec Králové | 10.05 | 3 | |||
Běrunice | 10.10 | 10.10 | |||
Slibovice | 10.13 | 10.13 | |||
Lovčice obec | 10.16 | 10.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.24 | 10.32 | |||
Nový Bydžov | 10.41 | 10.41 | |||
Skřivany | 10.45 | 10.45 | |||
Smidary | 10.48 | 10.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 10.53 | 10.53 | |||
Ostroměř | 10.58 | 11.03 | 3 | ||
Šárovcova Lhota | 11.11 | 11.11 | |||
Lázně Bělohrad | 11.15 | 11.18 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 11.21 | 11.21 | |||
Nová Paka | 11.30 | 11.40 | 2 | ||
Nová Paka město | 11.42 | 11.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci