Os 5063 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravany | 6.05 | 1/1 | |||
Kolín | 5.01 | 2 | |||
Kolín dílny | 5.03 | 5.04 | |||
Starý Kolín | 5.07 | 5.08 | |||
Záboří nad Labem | 5.11 | 5.12 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 5.13 | 5.14 | |||
Kojice | 5.16 | 5.17 | |||
Chvaletice | 5.19 | 5.19 | |||
Řečany nad Labem | 5.23 | 5.24 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 5.27 | 5.27 | |||
Přelouč | 5.30 | 5.34 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 5.37 | 5.38 | |||
Pardubice-Opočínek | 5.41 | 5.41 | |||
Pardubice-Svítkov | 5.44 | 5.45 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.48 | 5.51 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 5.54 | 5.54 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 5.57 | 5.57 | |||
Kostěnice | 6.01 | 6.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster