Os 4823 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.10 | V | |||
Třebíč | 3.47 | 1/2 | |||
Vladislav zastávka | 3.55 | 3.56 | |||
Studenec | 4.04 | 4.05 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 4.12 | 4.13 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 4.20 | 4.21 | 1 | ||
Rapotice | 4.27 | 4.28 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 4.32 | 4.32 | |||
Zastávka u Brna | 4.39 | 4.40 | 3 | ||
Rosice u Brna | 4.42 | 4.43 | |||
Tetčice | 4.46 | 4.46 | 3 | ||
Omice | 4.50 | 4.50 | |||
Střelice | 4.54 | 4.55 | 2 | ||
Troubsko | 4.58 | 4.59 | |||
Brno-Horní Heršpice | 5.05 | 5.05 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci