Os 4603 | |
Řazení vlaku: 263 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.21 | 1 | |||
Žďár nad Sázavou | 5.38 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 5.44 | 5.45 | 1/1 | ||
Laštovičky | 5.48 | 5.49 | |||
Sklené nad Oslavou | 5.53 | 5.53 | 2/1 | ||
Křižanov | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Ořechov | 6.05 | 6.06 | |||
Osová Bítýška | 6.09 | 6.09 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.12 | 6.13 | 1/1 | ||
Níhov | 6.17 | 6.17 | |||
Řikonín | 6.21 | 6.22 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 6.25 | 6.25 | |||
Tišnov | 6.30 | 6.32 | 3/1 | ||
Hradčany | 6.34 | 6.35 | |||
Čebín | 6.37 | 6.38 | |||
Kuřim | 6.43 | 6.44 | 2/1 | ||
Česká | 6.47 | 6.47 | |||
Brno-Řečkovice | 6.51 | 6.52 | |||
Brno-Královo Pole | 6.54 | 6.55 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 6.58 | 6.58 | |||
Brno-Židenice | 7.04 | 7.05 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.09 | 7.12 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 7.16 | 7.16 | 7 | ||
Modřice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.23 | 7.24 | |||
Rajhrad | 7.26 | 7.27 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.30 | 7.30 | |||
Hrušovany u Brna | 7.33 | 7.37 | 2 | ||
Žabčice | 7.39 | 7.40 | |||
Vranovice | 7.44 | 7.45 | 2 | ||
Pouzdřany | 7.48 | 7.48 | |||
Popice | 7.51 | 7.52 | |||
Šakvice | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Zaječí | 8.00 | 8.01 | 1/2 | ||
Rakvice | 8.04 | 8.05 | |||
Podivín | 8.08 | 8.09 | 1/4 | ||
Ladná | 8.12 | 8.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci