R 447 „Vihorlat“ | |
Řazení vlaku: 150 + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.32 | 4 | |||
Praha-Libeň | 22.41 | 22.42 | 3 | ||
Kolín | 23.18 | 23.20 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 23.43 | 23.46 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 1.15 | 1.18 | |||
Ostrava-Svinov | 2.16 | 2.18 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 2.25 | 2.27 | |||
Bohumín | 2.34 | 2.41 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 3.09 | 3.11 | 3 | ||
Čadca | 4.02 | 4.05 | 3. | ||
Žilina | 4.35 | 4.53 | 2. | ||
Vrútky | 5.10 | 5.12 | |||
Kraľovany | 5.25 | 5.27 | |||
Ružomberok | 5.42 | 5.44 | |||
Liptovský Mikuláš | 6.01 | 6.03 | |||
Štrba | 6.30 | 6.32 | |||
Poprad-Tatry | 6.45 | 6.47 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 7.05 | 7.07 | |||
Margecany | 7.32 | 7.34 | |||
Kysak | 7.48 | 7.50 | |||
Košice | 8.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci