Os 3607 | |
Řazení vlaku: 831 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 7.16 | 4 | |||
Šumperk | 6.36 | 2A/3 | |||
Bludov | 6.41 | 6.42 | 1B/1 | ||
Bludov lázně | 6.47 | 6.47 | |||
Bohutín | 6.50 | 6.50 | |||
Bartoňov | 6.54 | 6.54 | |||
Ruda nad Moravou | 6.57 | 7.00 | 2 | ||
Komňátka | 7.04 | 7.04 | |||
Bohdíkov | 7.06 | 7.07 | 3 | ||
Raškov | 7.10 | 7.10 | |||
Hanušovice Holba | 7.13 | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy