Os 3218 | |
Řazení vlaku: 460 + A/B/D/W Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 23.02 | 1 | |||
Valašské Meziříčí | 22.03 | 3 | |||
Lhotka nad Bečvou | 22.07 | 22.07 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 22.13 | 22.13 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 22.16 | 22.16 | |||
Špičky | 22.19 | 22.19 | |||
Černotín | 22.23 | 22.23 | |||
Teplice nad Bečvou | 22.25 | 22.26 | |||
Hranice na Moravě město | 22.28 | 22.29 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 22.35 | 22.38 | 3/1 | ||
Drahotuše | 22.41 | 22.42 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 22.48 | 22.49 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 22.52 | 22.52 | |||
Prosenice | 22.55 | 22.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster