Os 3171 | |
Řazení vlaku: 842 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 15.38 | 4 | |||
Valašské Meziříčí | 14.31 | 2 | |||
Hostašovice | 14.41 | 14.42 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 14.47 | 14.47 | |||
Veřovice | 14.54 | 14.56 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 15.04 | 15.04 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 15.07 | 15.17 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 15.26 | 15.27 | 2 | ||
Čeladná | 15.31 | 15.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster