Os 22223 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.35 | 1/1 | |||
Uhlířské Janovice | 15.50 | 3 | |||
Chmeliště | 15.53 | 15.53 | |||
Hatě | 15.56 | 15.56 | |||
Drahobudice | 16.00 | 16.00 | |||
Bečváry | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Pučery | 16.09 | 16.09 | |||
Chotouchov | 16.11 | 16.11 | |||
Kořenice | 16.14 | 16.14 | |||
Ratboř | 16.17 | 16.21 | 2 | ||
Červené Pečky | 16.26 | 16.26 | |||
Hluboký Důl | 16.29 | 16.29 | |||
Kolín místní nádraží | 16.32 | 16.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci