Os 20002 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 7.56 | letohradské/1 | |||
Lichkov | 7.00 | 1/2 | |||
Mladkov | 7.03 | 7.03 | |||
Těchonín | 7.07 | 7.09 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 7.13 | 7.14 | |||
Jablonné nad Orlicí | 7.16 | 7.17 | 1/2 | ||
Verměřovice | 7.22 | 7.22 | |||
Letohrad | 7.28 | 7.33 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 7.37 | 7.37 | |||
Hnátnice | 7.39 | 7.40 | |||
Lanšperk | 7.42 | 7.45 | 2 | ||
Černovír | 7.47 | 7.48 | |||
Dolní Libchavy | 7.51 | 7.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia