Sp 1941 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 6.45 | 1 | |||
Turnov | 4.41 | 3/4 | |||
Příšovice | 4.45 | 4.46 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 4.49 | 4.50 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 4.52 | 4.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 4.58 | 4.59 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 5.04 | 5.05 | |||
Bakov nad Jizerou | 5.07 | 5.08 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 5.13 | 5.13 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5.19 | 5.21 | 2 | ||
Byšice | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Všetaty | 5.50 | 5.51 | 1/1 | ||
Tišice | 5.54 | 5.54 | |||
Neratovice | 5.58 | 6.00 | 3 | ||
Praha-Čakovice | 6.13 | 6.14 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 6.30 | 6.31 | 2/2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.38 | 6.38 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci