Os 19058 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.36 | 5 | |||
Dobříš | 14.59 | 2 | |||
Stará Huť | 15.01 | 15.01 | |||
Mokrovraty | 15.07 | 15.07 | |||
Malá Hraštice | 15.13 | 15.13 | |||
Nová Ves pod Pleší | 15.19 | 15.19 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.26 | 15.27 | 3 | ||
Rymaně | 15.29 | 15.29 | |||
Čisovice | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Bojanovice | 15.39 | 15.39 | |||
Bojov | 15.42 | 15.42 | |||
Klínec | 15.47 | 15.47 | |||
Měchenice | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Skochovice | 15.56 | 15.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.04 | 16.04 | |||
Praha-Zbraslav | 16.08 | 16.09 | 3 | ||
Praha-Komořany | 16.12 | 16.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.15 | 16.15 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.24 | 16.25 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 16.31 | 16.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci