..: Trasa vlaku Os 19058 - JŘ 2010 :..
Os 19058
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  16.36  5
  Dobříš   14.59 2
  Stará Huť  15.01 15.01 
  Mokrovraty  15.07 15.07 
  Malá Hraštice  15.13 15.13 
  Nová Ves pod Pleší  15.19 15.19 
  Mníšek pod Brdy  15.26 15.27 3
  Rymaně  15.29 15.29 
  Čisovice  15.35 15.36 2
  Bojanovice  15.39 15.39 
  Bojov  15.42 15.42 
  Klínec  15.47 15.47 
  Měchenice  15.53 15.54 2
  Skochovice  15.56 15.56 
  Vrané nad Vltavou  16.00 16.01 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.04 16.04 
  Praha-Zbraslav  16.08 16.09 3
  Praha-Komořany  16.12 16.12 
  Praha-Modřany zastávka  16.15 16.15 1/1
  Praha-Braník  16.18 16.19 3
  Praha-Krč  16.24 16.25 2/2
  Praha-Vršovice  16.31 16.32 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster