..: Trasa vlaku Os 19039 - JŘ 2010 :..
Os 19039
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  19.29  2
  Vrané nad Vltavou   18.32 4
  Skochovice  18.34 18.34 
  Měchenice  18.37 18.38 2
  Klínec  18.43 18.43 
  Bojov  18.47 18.47 
  Bojanovice  18.50 18.50 
  Čisovice  18.54 18.56 2
  Rymaně  19.01 19.01 
  Mníšek pod Brdy  19.04 19.05 3
  Nová Ves pod Pleší  19.10 19.10 
  Malá Hraštice  19.15 19.15 
  Mokrovraty  19.20 19.20 
  Stará Huť  19.26 19.26 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia