Os 19039 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 19.29 | 2 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.32 | 4 | |||
Skochovice | 18.34 | 18.34 | |||
Měchenice | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Klínec | 18.43 | 18.43 | |||
Bojov | 18.47 | 18.47 | |||
Bojanovice | 18.50 | 18.50 | |||
Čisovice | 18.54 | 18.56 | 2 | ||
Rymaně | 19.01 | 19.01 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 19.10 | 19.10 | |||
Malá Hraštice | 19.15 | 19.15 | |||
Mokrovraty | 19.20 | 19.20 | |||
Stará Huť | 19.26 | 19.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök