..: Trasa vlaku Os 19037 - JŘ 2010 :..
Os 19037
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  18.23  2
  Vrané nad Vltavou   17.27 4
  Skochovice  17.29 17.29 
  Měchenice  17.32 17.33 2
  Klínec  17.38 17.38 
  Bojov  17.42 17.42 
  Bojanovice  17.45 17.45 
  Čisovice  17.49 17.50 2
  Rymaně  17.55 17.55 
  Mníšek pod Brdy  17.58 17.59 3
  Nová Ves pod Pleší  18.04 18.04 
  Malá Hraštice  18.09 18.09 
  Mokrovraty  18.14 18.14 
  Stará Huť  18.20 18.20 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster