Os 19037 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 18.23 | 2 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 4 | |||
Skochovice | 17.29 | 17.29 | |||
Měchenice | 17.32 | 17.33 | 2 | ||
Klínec | 17.38 | 17.38 | |||
Bojov | 17.42 | 17.42 | |||
Bojanovice | 17.45 | 17.45 | |||
Čisovice | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Rymaně | 17.55 | 17.55 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.04 | 18.04 | |||
Malá Hraštice | 18.09 | 18.09 | |||
Mokrovraty | 18.14 | 18.14 | |||
Stará Huť | 18.20 | 18.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster