..: Trasa vlaku Os 19009 - JŘ 2010 :..
Os 19009
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  21.08  2
  Praha hlavní nádraží   19.36 6
  Praha-Vršovice  19.40 19.41 2
  Praha-Krč  19.47 19.47 2/2
  Praha-Braník  19.51 19.52 3
  Praha-Modřany zastávka  19.56 19.56 
  Praha-Komořany  19.58 19.58 
  Praha-Zbraslav  20.02 20.03 2
  Dolní Břežany-Jarov  20.06 20.06 
  Vrané nad Vltavou  20.10 20.11 2
  Skochovice  20.14 20.14 
  Měchenice  20.16 20.17 2
  Bojov  20.27 20.27 
  Bojanovice  20.30 20.30 
  Čisovice  20.34 20.35 2
  Rymaně  20.40 20.40 
  Mníšek pod Brdy  20.43 20.44 3
  Nová Ves pod Pleší  20.49 20.49 
  Malá Hraštice  20.54 20.54 
  Mokrovraty  21.00 21.00 
  Stará Huť  21.05 21.05 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster