Os 19009 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 21.08 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.36 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 19.40 | 19.41 | 2 | ||
Praha-Krč | 19.47 | 19.47 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 19.51 | 19.52 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 19.56 | 19.56 | |||
Praha-Komořany | 19.58 | 19.58 | |||
Praha-Zbraslav | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.06 | 20.06 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Skochovice | 20.14 | 20.14 | |||
Měchenice | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Bojov | 20.27 | 20.27 | |||
Bojanovice | 20.30 | 20.30 | |||
Čisovice | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Rymaně | 20.40 | 20.40 | |||
Mníšek pod Brdy | 20.43 | 20.44 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 20.49 | 20.49 | |||
Malá Hraštice | 20.54 | 20.54 | |||
Mokrovraty | 21.00 | 21.00 | |||
Stará Huť | 21.05 | 21.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy