R 833 „Urpín“ | |
Řazení vlaku: 242 + 3xB + Bdee + Bmeer61 + Ameer61 + BDshmeer + 3xBmeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 12.21 | 3./10 | ||
Bratislava-Vinohrady | 12.26 | 12.27 | |||
Galanta | 12.55 | 12.56 | |||
Šaľa | 13.04 | 13.05 | |||
Šurany | 13.25 | 13.27 | |||
Úľany nad Žitavou | 13.33 | 13.34 | |||
Podhájska | 13.43 | 13.44 | |||
Levice | 14.07 | 14.09 | |||
Kozárovce | 14.21 | 14.22 | |||
Nová Baňa | 14.36 | 14.37 | |||
Žarnovica | 14.47 | 14.48 | |||
Žiar nad Hronom | 15.00 | 15.01 | |||
Hronská Dúbrava | 15.12 | 15.13 | |||
Zvolen osobná stanica | 15.23 | 15.28 | 3. | ||
Zvolen mesto | 15.30 | 15.31 | |||
Sliač kúpele | 15.36 | 15.37 | |||
Banská Bystrica mesto | 15.48 | 15.49 | |||
Banská Bystrica | 15.51 | 0.00 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci