Vlak 3269 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strelenka | 19.19 | 19.19 | |||
Lysá pod Makytou | 19.23 | 19.24 | |||
Lúky pod Makytou | 19.26 | 19.27 | |||
Zariečie | 19.30 | 19.30 | |||
Dohňany | 19.34 | 19.35 | |||
Púchov zastávka | 19.38 | 19.39 | |||
Púchov závody | 19.41 | 19.41 | |||
Púchov | 19.44 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci