..: Trasa vlaku R 913 - JŘ 2009 :..
R 913
Řazení vlaku: 363 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  0.00 16.56 6
  Praha-Vršovice  17.00 17.01 3
  Kolín  17.48 17.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  17.59 18.00 2/1
  Čáslav  18.08 18.09 3
  Golčův Jeníkov město  18.20 18.21  
  Světlá nad Sázavou  18.44 18.45 6
  Havlíčkův Brod  19.00 19.01 3
  Jihlava  19.24 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy