Os 9018 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 17.03 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 17.08 | 17.08 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.13 | 17.13 | |||
Pecerady | 17.17 | 17.17 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.23 | 17.25 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.27 | 17.27 | |||
Krhanice | 17.32 | 17.32 | |||
Prosečnice | 17.36 | 17.36 | |||
Kamenný Přívoz | 17.38 | 17.38 | |||
Jílové u Prahy | 17.44 | 18.02 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 18.08 | 18.08 | |||
Petrov u Prahy | 18.13 | 18.13 | |||
Petrov-Chlomek | 18.16 | 18.16 | |||
Davle | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Skochovice | 18.26 | 18.26 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.34 | 18.34 | |||
Praha-Zbraslav | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Praha-Komořany | 18.43 | 18.43 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.46 | 18.46 | |||
Praha-Braník | 18.53 | 18.53 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.58 | 18.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 19.07 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia