..: Trasa vlaku Os 9018 - JŘ 2009 :..
Os 9018
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 17.03 4
  Poříčí nad Sázavou  17.08 17.08  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.13 17.13  
  Pecerady  17.17 17.17  
  Týnec nad Sázavou  17.23 17.25 3
  Chrást nad Sázavou  17.27 17.27  
  Krhanice  17.32 17.32  
  Prosečnice  17.36 17.36  
  Kamenný Přívoz  17.38 17.38  
  Jílové u Prahy  17.44 18.02 2
  Luka pod Medníkem  18.08 18.08  
  Petrov u Prahy  18.13 18.13  
  Petrov-Chlomek  18.16 18.16  
  Davle  18.19 18.20 3
  Skochovice  18.26 18.26  
  Vrané nad Vltavou  18.30 18.31 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.34 18.34  
  Praha-Zbraslav  18.38 18.39 3
  Praha-Komořany  18.43 18.43  
  Praha-Modřany zastávka  18.46 18.46  
  Praha-Braník  18.53 18.53 3
  Praha-Krč  18.58 18.58 2/2
  Praha-Vršovice  19.07 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök