Os 9015 | |
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 4xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 15.38 | 2 | ||
Praha-Krč | 15.45 | 15.46 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 15.50 | 15.51 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 15.54 | 15.54 | |||
Praha-Komořany | 15.59 | 15.59 | |||
Praha-Zbraslav | 16.03 | 16.04 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.07 | 16.07 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.11 | 16.18 | 2 | ||
Skochovice | 16.20 | 16.20 | |||
Davle | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 16.32 | 16.32 | |||
Petrov u Prahy | 16.35 | 16.35 | |||
Luka pod Medníkem | 16.40 | 16.40 | |||
Jílové u Prahy | 16.46 | 16.48 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 16.53 | 16.53 | |||
Prosečnice | 16.55 | 16.55 | |||
Krhanice | 16.59 | 16.59 | |||
Chrást nad Sázavou | 17.03 | 17.03 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.06 | 17.30 | 2 | ||
Pecerady | 17.34 | 17.34 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.40 | 17.40 | |||
Poříčí nad Sázavou | 17.44 | 17.44 | |||
Čerčany | 17.50 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy