Os 8916 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 0.00 | 16.43 | 5 | ||
Velký Bor | 16.46 | 16.47 | |||
Jetenovice | 16.50 | 16.51 | |||
Pačejov | 16.54 | 16.55 | 3 | ||
Kovčín | 16.58 | 16.58 | |||
Nekvasovy | 17.01 | 17.02 | |||
Mileč | 17.05 | 17.05 | |||
Nepomuk | 17.08 | 17.09 | 4 | ||
Srby | 17.12 | 17.13 | |||
Ždírec u Plzně | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Blovice | 17.22 | 17.24 | 1 | ||
Zdemyslice | 17.27 | 17.27 | |||
Nezvěstice | 17.30 | 17.31 | |||
Šťáhlavy | 17.34 | 17.35 | 1 | ||
Starý Plzenec | 17.38 | 17.39 | 4 | ||
Plzeň-Koterov | 17.45 | 17.47 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.53 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy