Os 8721 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 16.24 | 3 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 16.29 | 16.29 | |||
Frahelž | 16.33 | 16.33 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 16.37 | 16.38 | 2 | ||
Lužnice | 16.43 | 16.43 | |||
Třeboň | 16.48 | 16.52 | 2 | ||
Třeboň lázně | 16.54 | 16.55 | |||
Majdalena zastávka | 17.05 | 17.05 | |||
Majdalena | 17.07 | 17.10 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 17.16 | 17.20 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 17.22 | 17.22 | |||
Hrdlořezy | 17.25 | 17.25 | |||
Dvory nad Lužnicí | 17.28 | 17.28 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 17.34 | 17.35 | 1 | ||
České Velenice | 17.42 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster