R 803 | |
Řazení vlaku: 263 + AB350 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 6.36 | I | ||
Šakvice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Zaječí | 7.03 | 7.04 | 1/2 | ||
Podivín | 7.10 | 7.11 | 1/4 | ||
Břeclav | 7.21 | 7.28 | 3 | ||
Hodonín | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Moravský Písek | 7.52 | 7.53 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.01 | 8.03 | 2 | ||
Otrokovice | 8.12 | 8.15 | 2/4 | ||
Hulín | 8.22 | 8.24 | 3/3 | ||
Přerov | 8.35 | 8.37 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.52 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster