R 794 | |
Řazení vlaku: 754 + B256 + 2xBp282 + BDs450 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 0.00 | 11.37 | 3 | ||
Žamberk | 11.44 | 11.45 | 3 | ||
Bohousová | 11.52 | 11.52 | |||
Litice nad Orlicí | 11.55 | 11.56 | 2 | ||
Potštejn | 12.02 | 12.03 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 12.09 | 12.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 12.14 | 12.15 | |||
Častolovice | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Čestice | 12.21 | 12.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 12.28 | 12.32 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 12.39 | 12.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 12.48 | 12.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.54 | 13.08 | 2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 13.28 | 13.29 | |||
Poděbrady | 13.53 | 13.54 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.00 | 14.02 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 14.14 | 14.16 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 14.39 | 14.40 | 2/1 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.47 | 14.56 | 4 | ||
Praha-Smíchov | 15.03 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci