R 766 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xB255 + 4xB249 + BDbmsee448 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 20.11 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Beroun | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Zdice | 20.59 | 21.00 | 6 | ||
Hořovice | 21.08 | 21.09 | 4 | ||
Rokycany | 21.31 | 21.32 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.51 | 22.05 | 1v | ||
Stříbro | 22.28 | 22.29 | 3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 23.03 | 23.04 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 23.19 | 23.21 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 23.30 | 23.33 | 3 | ||
Cheb | 23.57 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster