R 742 | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB256 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee61/Aee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 18.23 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.31 | 18.33 | |||
Ostrava-Svinov | 18.39 | 18.41 | 4 | ||
Studénka | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 19.13 | 19.14 | 3/1 | ||
Přerov | 19.31 | 19.39 | 2 | ||
Kojetín | 19.54 | 19.55 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 20.17 | 20.18 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.57 | 0.00 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci