Os 6860/1 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 0.00 | 14.30 | 6 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 16.00 | 2 | ||
Odb Chomutov město | 14.32 | 14.33 | |||
Ústí nad Labem sever | 16.03 | 16.03 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 14.36 | 14.37 | |||
Neštěmice | 16.05 | 16.06 | |||
Kyjice | 14.40 | 14.41 | 1 | ||
Mojžíř | 16.08 | 16.08 | |||
Třebušice | 14.46 | 14.47 | 1 | ||
Neštědice | 16.10 | 16.10 | |||
Most | 14.53 | 15.04 | 3 | ||
Povrly | 16.12 | 16.12 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 15.08 | 15.09 | |||
Povrly-Roztoky | 16.15 | 16.16 | |||
Bílina kyselka | 15.12 | 15.13 | |||
Dobkovice | 16.19 | 16.19 | |||
Bílina | 15.15 | 15.16 | 1 | ||
Choratice | 16.21 | 16.22 | |||
Chotějovice | 15.18 | 15.19 | |||
Vilsnice | 16.24 | 16.25 | |||
Děčín hlavní nádraží | 16.28 | 0.00 | 2 | ||
Želénky | 15.21 | 15.22 | |||
Duchcov | 15.24 | 15.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Řetenice | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Proboštov | 15.39 | 15.40 | |||
Bohosudov | 15.43 | 15.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy