Os 6806/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 7.28 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 7.57 | 1 | ||
Vilsnice | 7.31 | 7.32 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Choratice | 7.34 | 7.35 | |||
Bohosudov | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Dobkovice | 7.36 | 7.37 | |||
Proboštov | 8.12 | 8.13 | |||
Povrly-Roztoky | 7.40 | 7.40 | |||
Teplice v Čechách | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Povrly | 7.43 | 7.44 | 1/2 | ||
Řetenice | 8.19 | 8.20 | 4 | ||
Neštědice | 7.45 | 7.46 | |||
Oldřichov u Duchcova | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Mojžíř | 7.47 | 7.48 | |||
Duchcov | 8.26 | 8.27 | |||
Neštěmice | 7.49 | 7.50 | |||
Želénky | 8.29 | 8.30 | |||
Ústí nad Labem sever | 7.52 | 7.52 | 1 | ||
Chotějovice | 8.32 | 8.33 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.55 | 0.00 | 1 | ||
Bílina | 8.36 | 8.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 8.39 | 8.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 8.43 | 8.44 | |||
Most | 8.50 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster