..: Trasa vlaku R 673 - JŘ 2009 :..
R 673
Řazení vlaku: 363 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 + A/B/D/W  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  0.00 5.48 5
  Praha-Vršovice  5.52 5.53 2
  Kolín  6.47 6.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  6.59 7.00 2/1
  Čáslav  7.08 7.09 3
  Golčův Jeníkov město  7.20 7.21  
  Světlá nad Sázavou  7.44 7.45 6
  Havlíčkův Brod  8.00 8.02 3
  Přibyslav  8.14 8.15 2/1
  Žďár nad Sázavou  8.28 8.30 3/1
  Tišnov  9.06 9.07 3/1
  Brno-Královo Pole  9.22 9.23 2/1
  Brno hlavní nádraží  9.34 0.00 I



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy