Os 6522 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec západ | 0.00 | 19.30 | 3 | ||
Žatec | 19.33 | 19.34 | 3 | ||
Tvršice | 19.38 | 19.38 | |||
Dolejší Hůrky | 19.41 | 19.41 | |||
Lišany u Žatce | 19.44 | 19.44 | 2 | ||
Postoloprty | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 19.55 | 19.55 | |||
Počerady | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Volevčice | 20.02 | 20.02 | |||
Obrnice | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Most | 20.18 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy