R 618 | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 19.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.20 | 19.29 | 4 | ||
Praha-Holešovice | 19.38 | 19.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.43 | 20.49 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Duchcov | 21.13 | 21.14 | |||
Bílina | 21.21 | 21.22 | 2 | ||
Most | 21.32 | 21.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 21.45 | 21.46 | |||
Odb Chomutov město | 21.49 | 21.50 | |||
Chomutov | 21.53 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy