R 613 „Bílina“ | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 0.00 | 8.14 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 8.26 | 8.27 | 3 | ||
Sokolov | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Chodov | 8.52 | 8.53 | 4 | ||
Karlovy Vary | 9.04 | 9.06 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 9.19 | 9.20 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Chomutov | 9.58 | 10.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 10.02 | 10.03 | |||
Jirkov zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Most | 10.20 | 10.22 | 3 | ||
Bílina | 10.32 | 10.33 | 1 | ||
Duchcov | 10.39 | 10.40 | |||
Teplice v Čechách | 10.48 | 10.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.08 | 11.14 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 12.18 | 12.20 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.30 | 12.36 | 4 | ||
Praha-Smíchov | 12.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci