Os 6026 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 12.28 | 1/2 | ||
Česká Lípa střelnice | 12.31 | 12.32 | |||
Skalice u České Lípy | 12.39 | 12.40 | 2 | ||
Nový Bor | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Svor | 12.55 | 12.56 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 13.06 | 13.06 | |||
Jedlová | 13.10 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster