Os 5912 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 14.33 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 14.37 | 14.38 | |||
Okrouhlice | 14.42 | 14.43 | 4 | ||
Pohleď | 14.47 | 14.47 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.51 | 14.52 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 14.55 | 14.56 | |||
Sázavka | 15.01 | 15.01 | |||
Leština u Světlé | 15.05 | 15.06 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 15.09 | 15.10 | |||
Vlkaneč | 15.13 | 15.14 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.21 | 15.22 | |||
Golčův Jeníkov | 15.25 | 15.26 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 15.30 | 15.31 | |||
Čáslav | 15.36 | 15.37 | 4 | ||
Třebešice | 15.41 | 15.41 | |||
Církvice | 15.43 | 15.44 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.47 | 15.48 | 2/2 | ||
Hlízov | 15.51 | 15.51 | |||
Kolín | 15.58 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci