..: Trasa vlaku Os 5901 - JŘ 2009 :..
Os 5901
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  0.00 5.18 4
  Hlízov  5.24 5.25  
  Kutná Hora hlavní nádraží  5.28 5.29 2/1
  Církvice  5.32 5.32  
  Třebešice  5.34 5.34  
  Čáslav  5.39 5.41 3
  Horky u Čáslavi  5.46 5.46  
  Golčův Jeníkov  5.50 5.51 3
  Golčův Jeníkov město  5.54 5.55  
  Vlkaneč  6.02 6.03 3
  Nová Ves u Leštiny  6.06 6.07  
  Leština u Světlé  6.10 6.11 3
  Sázavka  6.15 6.15  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  6.20 6.20  
  Světlá nad Sázavou  6.23 6.24 6
  Pohleď  6.28 6.28  
  Okrouhlice  6.31 6.32 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  6.36 6.36  
  Havlíčkův Brod  6.42 6.56 3
  Pohledští Dvořáci  7.00 7.01  
  Pohled  7.04 7.05 2/1
  Stříbrné Hory  7.07 7.08  
  Přibyslav zastávka  7.11 7.11  
  Přibyslav  7.13 7.14 2/1
  Ronov nad Sázavou  7.16 7.17  
  Nížkov  7.19 7.19  
  Sázava u Žďáru  7.23 7.24 1/1
  Hamry nad Sázavou  7.27 7.27  
  Žďár nad Sázavou  7.32 0.00 3/5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök