Os 5901 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 5.18 | 4 | ||
Hlízov | 5.24 | 5.25 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 5.28 | 5.29 | 2/1 | ||
Církvice | 5.32 | 5.32 | |||
Třebešice | 5.34 | 5.34 | |||
Čáslav | 5.39 | 5.41 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 5.46 | 5.46 | |||
Golčův Jeníkov | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 5.54 | 5.55 | |||
Vlkaneč | 6.02 | 6.03 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 6.06 | 6.07 | |||
Leština u Světlé | 6.10 | 6.11 | 3 | ||
Sázavka | 6.15 | 6.15 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 6.20 | 6.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 6.23 | 6.24 | 6 | ||
Pohleď | 6.28 | 6.28 | |||
Okrouhlice | 6.31 | 6.32 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 6.36 | 6.36 | |||
Havlíčkův Brod | 6.42 | 6.56 | 3 | ||
Pohledští Dvořáci | 7.00 | 7.01 | |||
Pohled | 7.04 | 7.05 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 7.07 | 7.08 | |||
Přibyslav zastávka | 7.11 | 7.11 | |||
Přibyslav | 7.13 | 7.14 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 7.16 | 7.17 | |||
Nížkov | 7.19 | 7.19 | |||
Sázava u Žďáru | 7.23 | 7.24 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 7.27 | 7.27 | |||
Žďár nad Sázavou | 7.32 | 0.00 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster