Os 5713 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 16.32 | |||
Nový Bydžov | 16.41 | 16.41 | |||
Skřivany | 16.45 | 16.45 | |||
Smidary | 16.48 | 16.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 16.53 | 16.53 | |||
Ostroměř | 16.58 | 17.03 | 3 | ||
Šárovcova Lhota | 17.11 | 17.11 | |||
Lázně Bělohrad | 17.15 | 17.18 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 17.21 | 17.21 | |||
Nová Paka | 17.30 | 17.40 | 2 | ||
Nová Paka město | 17.42 | 17.43 | |||
Stará Paka | 17.48 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy