Os 5630 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 14.09 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.12 | 14.13 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.29 | 14.39 | 3 | ||
Předměřice nad Labem | 14.43 | 14.44 | |||
Smiřice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Černožice | 14.52 | 14.53 | |||
Semonice | 14.55 | 14.55 | |||
Jaroměř | 14.59 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster