Os 5121 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 0.00 | 4.49 | |||
Březová u Broumova | 4.53 | 4.53 | |||
Bohdašín | 4.56 | 4.56 | |||
Teplice nad Metují | 4.59 | 5.05 | |||
Dědov | 5.09 | 5.09 | |||
Česká Metuje | 5.12 | 5.12 | |||
Žďár nad Metují | 5.15 | 5.15 | |||
Police nad Metují | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Hronov zastávka | 5.23 | 5.23 | |||
Hronov | 5.25 | 5.26 | 2 | ||
Velké Poříčí | 5.29 | 5.29 | |||
Náchod-Běloves | 5.33 | 5.34 | |||
Náchod | 5.37 | 5.38 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 5.40 | 5.41 | |||
Václavice | 5.45 | 5.47 | 2 | ||
Starkoč | 5.51 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy