Os 3311 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 0.00 | 12.03 | 2 | ||
Prosenice | 12.08 | 12.09 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 12.11 | 12.11 | |||
Lipník nad Bečvou | 12.15 | 12.16 | 2 | ||
Drahotuše | 12.22 | 12.22 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 12.26 | 12.29 | 3/2 | ||
Bělotín | 12.33 | 12.33 | |||
Polom | 12.37 | 12.38 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 12.43 | 12.43 | |||
Suchdol nad Odrou | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Hladké Životice | 12.52 | 12.52 | |||
Studénka | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Jistebník | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 13.07 | 13.07 | |||
Ostrava-Svinov | 13.11 | 13.13 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 13.17 | 13.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.20 | 13.22 | |||
Bohumín | 13.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy