Os 2869 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 14.46 | 4 | ||
Ostrava-Vítkovice | 14.52 | 14.53 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.57 | 14.59 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 15.04 | 15.04 | 1 | ||
Šenov | 15.07 | 15.07 | |||
Havířov | 15.11 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster