Os 27007 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 0.00 | 16.17 | 2 | ||
Hroznětín zastávka | 16.20 | 16.20 | |||
Hroznětín | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Velký Rybník | 16.27 | 16.27 | |||
Sadov-Podlesí | 16.31 | 16.31 | |||
Sadov | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Dalovice | 16.39 | 16.39 | |||
Karlovy Vary | 16.42 | 16.50 | 3/3 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 16.55 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster