Os 2364/5 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 22.28 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 22.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 23.00 | 0.00 | 2 | ||
Vilsnice | 22.31 | 22.31 | |||
Choratice | 22.34 | 22.34 | |||
Dobkovice | 22.36 | 22.36 | |||
Povrly-Roztoky | 22.40 | 22.40 | |||
Povrly | 22.43 | 22.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 22.46 | 22.46 | |||
Mojžíř | 22.48 | 22.48 | |||
Neštěmice | 22.51 | 22.51 | |||
Ústí nad Labem sever | 22.53 | 22.54 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.57 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster