Os 2363 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 21.28 | 2 | ||
Vilsnice | 21.31 | 21.32 | |||
Choratice | 21.34 | 21.35 | |||
Dobkovice | 21.36 | 21.37 | |||
Povrly-Roztoky | 21.40 | 21.40 | |||
Povrly | 21.43 | 21.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 21.45 | 21.46 | |||
Mojžíř | 21.47 | 21.48 | |||
Neštěmice | 21.49 | 21.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 21.52 | 21.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.55 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster