Os 19909 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 11.28 | 1A | ||
Beroun-Závodí | 11.30 | 11.34 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 11.41 | 11.42 | 2 | ||
Loděnice | 11.47 | 11.48 | 2 | ||
Nučice zastávka | 11.56 | 11.57 | |||
Nučice | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 12.05 | 12.06 | 4 | ||
Zbuzany | 12.11 | 12.11 | |||
Praha-Řeporyje | 12.14 | 12.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 12.19 | 12.20 | |||
Praha-Hlubočepy | 12.24 | 12.25 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 12.31 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster